komentáře hodnocení

6 komentářů u „komentáře hodnocení“

 1. Dobrý den.
  Využili jsme Vašich kurýrních služeb při poruše našeho vozu.
  Potřebný náhradní díl jste sehnal a doručil v přiměřeném čase na místo a pomohl i s opravou.
  Až na tu cenu ( kdyby jsme měli čas hledat asi najdeme levnější řešení ) jsme byli spokojeni a zajisté Vašich služeb ještě využijeme.

 2. Super, na čem jsme se domluvili to platilo, auto předal tak jak měl bez žádných problémů a hlavně za pěknou cenu. Dost mi ušetřil čas a náklady

 3. Objednal jsem si p. Brečku na drobné stavební prace a jsem maximalne spokojeny jak s praci tak i s cenou. Co musim ještě vyzdvihnout je, dochvilnost. Moc děkuji a určite Vašich služeb využiji i do budoucna.

 4. Objednal jsem si pana Tondu na cestu do Rakovníka a naložení obkladů a vany a odvoz na stavbu.
  Přijel včas a ochotně mi i pomohl se zavazadly do auta nad ráme objednávky.
  Oceňuji jeho vstřícnost a ochotu ale především konstruktivní přístup jako optimalizaci cesty aby se snížili náklady, a tvůrčího ducha.
  Děkuji, je radost s Vámi spolupracovat

 5. Antonín pro mě nárazově pracuje už pár let, dříve jsem jeho služeb využívala hlavně v práci – opravit odpad, privrtat, uklidit, odvést zboží, přivést jiné. Nejednou mi vytrhl trn z paty. Nyní jsem na mateřské dovolené, muž je skoro nonstop v práci a naposledy jsem pana Břečku využila na malování předsíně. Vše po sobě uklidil a nenechal kocoury.

 6. Objednal jsem si p. Brecku na pokaceni velke uschle jedle a likvidaci vetvi. Na cem jsme se domluvili to platilo. Byl jsem maximalne spokojen. Jeho sluzeb budu i nadale vyuzivat. DEKUJI a doporucim svym znamym.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvalita, serioznost, pečlivost